projects

Soutěž o kosmetiku

12. února 2015 v 6:51 | © Andie | [2015]™
O CO PŘESNĚ SE HRAJE? FOTO
Slibovaná soutěž, vím, že toho není tolik, kolik jsem slibovala, ale zase musíte koukat na to, že i já ty peníze potřebuju. Chtěla jsem koupit i ty kosmetické štětce, ale všude je mají vyprodané a já nechtěla jenom na ně čekat. Pod článek jsou vypsaný informace ohledně balíčku. Kdyby jste potřebovali cokoliv vědět, napište mi na nějaký z kontaktům, odpovím vám. :) Můžou se zapisovat i lidé ze Slovenska.
Chci pak udělat takovou "koláž" kde bude přehled všech soutěžící i s blogem, proto je poslední otázkou koho chcete na "ikonku" ♥

PRAVIDLA, INFORMACE
• nebudeš jakkoliv sabotovat ostatní hráče
• když vyhraješ, budeš mi muset napsat svoji adresu
• každý týden ti dám vědět, kdy začne nové kolo
• na blog si musíš dát jednu z ikonek!
• můžeš si jakkoliv shánět hlasy
• nepros mě o žádné hlasy
• zapsat se může kdokoliv
• pokud jsi ze Slovenska, také se můžeš zapsat!
PŘIHLÁŠKA
• přezdívka
• blog
• koho chcete na "ikonku"?
• ZAPISOVAT DO 12.2.
!!DO KOMENTÁŘŮ JENOM PŘIHLÁŠKY!
OCENĚNÍ:
1. místo - kosmetický balíček, layout
2. místo - layout
3. místo - jakákoliv grafika
- pokud by někdo z těchto pořádí o layout neměl zájem nebo by měl grafický blog a nešlo by to tedy tak, grafika / layouty připradnou někomu jinému -

IKONKY:

Vánoční objednávka layoutů [19.12. - 24.12.]

19. prosince 2014 v 13:55 | Andie
Jak jsem slíbila, závěrem soutěží bude objednávka layoutů, můžou se znovu zapisovat i nové blogy - preferuji k fotkám spíše photoshooty celebrit, s těmi se mi pracuje nejlépe a máte tak větší možnost, že vás pravděpodobně vyberu. :)
NABÍDKA: Do objednávky se může zapsat i ten, kdo čeká na layout od jinačího grafika nebo má nový layout, stačí napsat do objednávky, kdy přibližně chcete nový layout. :)
Objedná pak nebude pravděpodobně dlouho otevřena.

Najdi Santu - vyhodnocení

13. prosince 2014 v 8:45 | Andie
Je tu vyhodnocení soutěže najdi Santu, vybrala jsem nakonec dva blogy, i když jsem plánovala jenom jeden. :) Opravdu nestíhám, dneska udělám ještě signatury na přání, pak budu pracovat na zimním layoutě a AG.

Najdi Santu [11.12. - 12.12.]

11. prosince 2014 v 6:03 | Andie
[11.12. - 12.12.]
- O co se jedná? - Někde na blogu je "schován" Santa, na kterého, když kliknete, tak vás přesměruje na objednávku layoutů, pro případ, že by někdo rovnou přešel na objednávku, tak chci do první kolonky v objednávky, aby jste napsali, kde je schován! Klidně i můžete přidat ofocený monitor :) Nevím, kolik si vyberů layoutů, uvidím. :))
SOUTĚŽ UKONČENA

Vánoční mini soutěž - vyhodnocení

8. prosince 2014 v 7:20 | Andie
Je tu vyhodnocení první části projektu! :) Správný symbol/obrázek byl číslo 4. alias stromeček, takže všichni, co ho napsali, to měli správně. :) (Proč jsem vybrala stromeček? Hodně jsem nad tím přemýšlela a napadlo mě, že by si hodně lidí myslelo, že stromeček je ohraný, tak jsem si vybrala jinačí symbol, takže proto stromeček:D)
Pro VÝHERCE: Pokud máš o layout zájem, prosím vyplň formulář na objednávky, který najdeš na layoutě/v menu, můžeš tam i připsat, jestli chceš layout zimní/vánoční. :)
Pro OSTATNÍ: Omlouvám se, pokud jste nějak hodně zklamaní, že jsem Vás nevybrala, máte ještě šanci v dvou dalších soutěží a na závěr je objednávka layoutů :)

Nezapomeňte se zúčastnit dalšího programu projektu CHRISTMAS on AndieGraphic;
Mini soutěž (tipovačka) [6.12. - 7.12.]
Najdi Santu [11.12. - 13.12.]
Najdi pět symbolů [15.12. - 16.12.]
Objednávka LAYOUTŮ [19.12. - 24.12.]

Vánoční mini soutěž

6. prosince 2014 v 10:33 | Andie
[6.12. - 7.12.]
Takže nejdříve jsem si připravila takovou opravdu mini soutěž, myslím, že každý už ví, co tím myslím - tipovačka. :) Zůčastnit se může kdokoliv. :) Jinak, aby jste si nemysleli, že si bduu ze všech vybírat blog, mám vybraný jeden obrázek, a ti, co ho tipnou, tak vyhrají layout. :) Soutěž bude trvat 1-2 dny. Jistě tu můžete čekat další vánoční soutěže, ještě mám v plánu tři - budete muset najít někde na blogu Santu, díky, kterému přejdete na objednávku layoutů, pak možná ještě jedna soutěž, že na blogu budete muset najít pět symbolů a ti, co to najdou, tak si zase vyberu na layout. :)
PROSÍM, DO KOMENTÁŘŮ PIŠTE, JAKÝ OBRÁZEK SI TIPUJETE! :)
/ Do komentářů piště číslo nebo název té věci :) /

CHRISTMAS on AndieGraphic

29. listopadu 2014 v 10:57 | Andie
Rozhodla jsem se napsat, co tu pro vás chystám na Vánoce. :) Už jsem vymyslela i přesné datumy, takže se můžete doufám těšit. :) U všech jistě můžete vyhrát layout a všech soutěží se může zůčastnit kdokoliv. :) Doufám, že se zúčastníte.

Mini soutěž (tipovačka) [6.12. - 7.12.]
Najdi Santu [11.12. - 12.12.]
Najdi pět symbolů [15.12. - 16.12.]
Objednávka LAYOUTŮ [19.12. - 24.12.]

edit 30.11..
Udělala jsem i ikonky, tak kdo plánuje, že se zúčastní, tak si může dát ikonku na blog. :) Budu moc ráda za všechny, kdo si ji dají na blog.

SOUTĚŽE

26. května 2014 v 5:54 | Andie
U každé soutěže vyhraje výherce layout, může se zapojit kdokoliv, i když layout nebude chtít, výhra se tak skloňuje na dalšího. :)
Soutěží se může zúčastnit i ten, kdo o layout zájem nemá, v podstatě se chce jenom zapojit. Pokud to vyhraje a bude mít zájem, může si objendat aspoň grafiku. :)

Vyber si jakýkoliv layout nebo grafiku, která se ti u mě, co nejvíce líbila a odůvodni, proč jsi vybral zrovna toto a proč se ti nejvíce líbí, nejlépe odůvodněný, tzv. co mě nejvíce zaujme vyhraje layout.

Každý 50 komentář vyhrává layout.

Typni si na jaký balónek myslím, výherce získá layout. TATO SOUTĚŽ JE U KONCE! Důvod? Je nesmysl, aby ostatní v této soitěži soutěžili, když tu padly všechny barvy a výherce už znám. :)

Po vypnění otázek, vylosovaný vyhraje layout.

+ Výherce jedné ze soutěží (neřeknu z jaké) získá místo ve wardrobe!

SOUTĚŽ 04.

26. května 2014 v 5:53 | Andie
ZADÁNÍ:
Po vyplnění se bude losovat, výherce znovu vyhraje layout.
1. Jak jsi na můj blog narazil/a?
2. Co tě tu zaujalo?
3. Co se ti tu líbí/nelíbí?

SOUTĚŽ 03.

26. května 2014 v 5:52 | Andie
TATO SOUTĚŽ JE U KONCE! Důvod? Je nesmysl, aby ostatní v této soitěži soutěžili, když tu padly všechny barvy a výherce už znám. :) POŘÁD MŮŽETE SOUTĚŽIT V OSTATNÍCH SOUTĚŽÍ!:)

SOUTĚŽ 02.

26. května 2014 v 5:51 | Andie
ZADÁNÍ:
Každý 50 komentář vyhrává layout. /Do komentářů můžete psát cokoliv a kolik komentářů jen chcete./

SOUTĚŽ 01.

26. května 2014 v 5:50 | Andie
ZADÁNÍ
Vyber si jakýkoliv layout nebo grafiku, která se ti u mě, co nejvíce líbila a odůvodni, proč jsi vybral zrovna toto a proč se ti nejvíce líbí, nejlépe odůvodněný, tzv. co mě nejvíce zaujme vyhraje layout.

POZVÁNKA na 1. narozeniny blogu!

11. května 2014 v 12:46 | Andie
Chtěla bych vás officiálně pozvat na 1. narozeniny blogu AndieGraphic! "Oslava" se bude konat v pondělí 26.5., tento den bude přesně rok, co jsem se začala věnovat grafice a založila si tento blog.

Můžete se těšit hned na čtyři soutěže, které jsou opravdu primitivní. (:D) Soutěžit může kdokoliv, výherce vždy vyhraje layout, pokud ovšem bude mít zájem, pokud o layout zájem mít nebude, výhra padá na 2. místo a výherce si může aspoň objednat grafiku, pokud ani to nechce, bude mít aspoň diplom. :D Soutěží se můžete zúčastnit všech, není to tak, že se můžete zúčastnit jen jedné soutěže, ale pokud, např. vyhrajete ve svou soutěží, vyhrajete jenom jeden layout a v té druhé soutěži vyhrává layout někdo jiný než vy. POZOR! Soutěže budou probíhat jenom v pondělí, tzv. máte na to jenom jeden den, výherce se dozvíte v úterý (27.5. 2014)

ZAČÍNÁ SE V 6:00, KONČÍ SE V 00:00

Byla bych ráda, kdyby se zapojilo, co nejvíce lidí, pokud chcete, můžete tuto pozvánku i šířit, tzv. sdílet, klidně na ask, Fb stránku, svůj blog, budu jen ráda! :) Dopředu děkuji všem, co hodlají zúčastnit a nebo toto sdílet. :)
- Andie
 
 

Reklama