others [blog]

♥ 4th birthday invitation

6. května 2017 v 8:03 | © Andie | [2017]™
Ráda bych Vás tímto článkem pozvala na další projekt, který je na blogu každým rokem. Jedná se o 4. narozeniny blogu! Bohužel je vše vytvořeno narychlo, neměla jsem moc čas nad tím přemýšlet, a když už jsem přemýšlela, nebyla jsem zrovna užitečná a kreativní. Mrzí mě, že jsem soutěž o hmotnou věc moc nepromyslela, plánovala jsem, že se do té doby dostanu do Primarku a nakoupím Vám opravdu zajímavé věci. Bohužel se tak nestalo a já tak měsíc předem hledala, co by se Vám tak mohlo líbit.:/
Jako každým rokem budu zrovna v termínu narozenin v Praze, opravdu se proklínám za to, kdy jsem blog založila. Každý rok jsem v Praze.:D Takže vyhodnocení bude až přijedu, ale jelikož 26.5. vychází na pátek, tak by to nemusel být zase tak velký problém.:)

A teď už si uvedeme PROGRAM:
děkovací článek [26/5]
objednávka layoutů [26/5 - 9/6]
soutěž o hmotnou věc [26/5 - 3/6]
questions & answers [26/5 - 31/5]
jednoduchý kvíz [26/5 - 31/5]

Vše bude probíhat od 26/5

♥ sorry [many things]

25. března 2017 v 18:42 | © Andie | [2017]™
Já vím, je to teď se mnou příšerné. Nemám čas, a kdybych neměla přednastavenou grafiku, tak tento blog pravděpodobně uhyne. Omlouvám se, že nemám ani čas na obíhaní affiliates, ale nějak se mi toho teď hodně naskupilo. Ve škole to je poslední dobou masakr, neměli jsme ani jeden týden, kdy by jsme psali méně než čtyři písemky. Potom do toho práce. Mám ještě jiný projekt, na kterém teď pracuji. (v osobním životě, nic na co by jste se museli těšit :D) Zároveň nám ve škole zadali různé úkoly, kterým se také musím věnovat a celkově mě to také už unavuje. Je pravda, že podle dva víkendy jsem byla na plesech. (Omlouvám se za spamy na snapchatu a instagramu :D) Měsíc jsem neměla čas na to, abych nastavila layout, když se rozhodnu něco dělat, tak mi opět nejde Photoshop. (Momentálně se tento problém řeší.)


[Zároveň už pomalu pracuji na narozeninovém programu, vím, je to daleko, ale známe se.:D]

♥ order layout [19/01 - 02/02]

19. ledna 2017 v 6:28 | © Andie | [2017]™
--------------------------------------------------------------
Jak jsem začátkem roku slíbila, opět je po dvou týdnech otevřená objednávka. Každý rok se snažím otevřít objednávku kolem data mých narozenin, aby jsme to tímhle způsobem spolu "oslavili" a vy z toho něco měli.:) Doufám, že otevřená objednávka udělala aspoň někomu radost, jak vidíte, bude otevřená poměrně dlouho, dva týdny.:D♥ Těším se na vaše objednávky.♥

♥ happy new year

31. prosince 2016 v 3:24 | © Andie | [2016]™
Chtěla bych všem návštěvníkům popřát krásný nový rok 2017. Přeji Vám hlavně štěstí a úspěch, hlavně pro ty, které čeká krušné období v podobě přijímacího řízení, maturity apod. Doufám, že tento rok pro Vás bude naprosto skvělý a nepotká Vás něco špatného. (Věřím, že určitě ne.♥) Pořádně to oslavte, ale hlavně ne moc, ať Vám není hned první den v roce špatně.:D♥
Nevím, jak pro Vás, ale tento rok byl pro mě celkem dost náročný, poznala jsem dost věcí a zažíla hned několikrát svoje poprvé v podobě; první operace, první vztah, první zlomene srdce a tak dále. Tohle byl i "první" rok, co jsem po hodně dlouhé době obarvila svoje ombre a jsem nyní bruneta, v lednu jdu ale na další změnu.:D Čeho ale tento rok vůbec nelituji je to, že jsem měla možnost poznat nové adminy blogů, to že jsem měla možnost udělat několika lidem layout a to je pro mě to nejlepší.:)

Víte, že každý rok dělám takové shrnutí a nemohu si to odpustit ani letos;

vytvořených layoutů: 40
počet objednávek za r. 2016: 108
nových fanoušků: 14
počet článků: 213
celkem návštěv: 27 186 ♥

♥ Merry Christmas

24. prosince 2016 v 4:59 | © Andie | [2016]™
Nemůžu uvěřit, že to opět tak rychle uteklo a jsou tu další Vánoce, letos jsem to nějak neprožívala, protože na to upřímně ani nebyl čas a ani dneska si nějak neuvědomuji, že jsou Vánoce. Mrzí mě, že jste se letos nedočkali žádného vánočního projektu nebo soutěže, ale fakt jsem nestíhala a nebyli nápady.:/ (Samozřejmě, že Vám to ale plánuji vynahradit!)
Každopádně, ráda bych všem návštěvníkům, ať už tu jste po několikáté nebo poprvé, chtěla popřát ty nejkrásnější Vánoce. Myslím, že čím jste starší, tak chápete, že Vánoce nejsou jenom o dárcích. Je to o rodině a přátelích a čím dál více si přejete věci, které se nedají splnit. Doufám, že si tyto svátky užijete. Děkuji, že jsem tu s Vámi měla tu možnost oslavit už 4. Vánoce, je neuvěřitelné jak to všechno prostě letí.
Napadlo mě, že bych jako každý rok mohla opět zveřejnit článek, co jsem dostala k Vánocům, ale jen pokud by jste o to měli zájem, přijde mi to spíš jak takové vychloubání, když o to není zájem a to mi je takové proti srsti, takže pokud by jste si to vysloveně přáli, tak stačí napsat. Dopředu ale upozorňuji, že to je opět samá kosmetika, to bych nebyla já, že?:D

pozn.: Otevřela jsem až do Nového roka objednávku layoutů, tak to berte jako takový malinký dáreček k Vánocům.:)

♥ order layout [22/12 - 01/01]

22. prosince 2016 v 8:12 | © Andie | [2016]™
--------------------------------------------------------------
Nevím, co mě to tak popadlo, ale momentálně máme hodinu ICT, já brouzdám na blogu a zjistila jsem, že zde byla objednávka otevřená naposledy v září! Takže to jdu okamžitě napravit, navíc, máme týden prázdnin, takže budu mít čas.:) Děkuji všem, co pošlou objednávku, a samozřejmě se moc těším!:)

♥ news & information

21. listopadu 2016 v 17:54 | © Andie | [2016]™
1. vánoční program/soutěž (letos se nekoná)
Mrzí mě to, ale opravdu se na to letos nenašel čas, nápady. Vím, že jsem slibovala hlavně soutěž, odůvodňovala jsem to už na asku - chci rodičům udělat fakt velký a pořádný Vánoce, protože jsem si ušetřila celkem dost peněz, takže to teď vložím do rodičů. Také si budu kupovat drahé šaty na ples. Nebojte, soutěž vám ale určitě vynahradím někdy v únoru/březnu.:)

Ano, čtete dobře. Přednastavila jsem si články po dvou dnech, kdy můžete co očekávat, tak snad mi to dlouho vydrží.:D:) Zatím to mám takhle nastavené do poloviny prosince, tak si chci o víkendu sednout a zase něco vytvořit.:)

Nehodlám ani dělat kontrolu, prostě kdo chce být se mnou affiliates, ať to tu navštěvuje. Pokud někdo nechce, nenutím ho, jen mi to jednoduše ohlašte, nic se přece neděje.:)

4. nový layout (snad brzy)
Ano, nebojte, nového layoutu se tu taky dočkáte, jenom si hezky čekám na jedny fotky a potom to tu hezky vánočně / zimě rozjedu.

Už jsem prosila na asku, ale zkusím i tady, protože jsem zoufala. V lednu jdu na ples, ale objednávám si drahé šaty ze zahraničí a nedokážu se rozhodnout mezi dvěmi, jde o to, jestli by jste mi nedali vědět v anketě které se vám líbí více. Můžete hlasovat i pro oboje, opravdu mi moc pomůžete. Děkuji všem, co zahlasovali.:)

♥ what next?

8. října 2016 v 22:57 | © Andie | [2016]™
Upřímně teď nemám nejmenší tušení, co se vám hodí v hlavě, po přečtení nadpisu, proto vše, co nejdříve uvedu na pravou míru; Určitě jste si všimli mé mizerné aktivitu (toho si ani nevšimnout nešlo.) opravdu tady na to nechci kašlat a už vůbec to tady nechci ukončit, protože vy jste moje všechno. Bohužel teď ale opravdu není čas, a upřímně, ani nálada.
Celkově jsem prostě na všechno vyčerpaná, nevím, jestli to je tím odporným počasím, školou nebo prostě všeho dohromady, ale když přijdu ze školy, jsem ráda, že si najdu chvilku pro sebe. K tomu jsem začala chodit do posilovny a DOSTALA JSEM PRÁCI. Ano, už tak nic nestíhám a našla jsem si práci.:D #fuckinglogic Tuhle práci jsem se snažila dostat už v létě, ale měli obsazeno a nyní se mi ozvali s tím, že někoho hledají na odpolední směny. Takže pro mě to znamená, že třikrát do týdne budu v práci do sedmi a domů se dostanu v osm. Pracovat ale začnu až od listopadu, teď se budu zaškolovat. (jen pro info: budu vyrábět smoothie:D) Každopádně, i přes to všechno jsem ráda, že se mi ozvali, protože mi nevyšla jedna grafická spolupráce s jednou firmou, za kterou jsem měla dostat celkem slušný peníze a přeci jenom budou Vánoce a já chci konečně rodině udělat pořádné Vánoce. (Teď to zní jak kdybych byla naprosto chudá, samozřejmě, že mám několik tisíc uložených, ale jelikož chci třeba už jenom tátovi koupit k Vánocům telefon, tak chci fakt i ostatním členům udělat podobně radostné Vánoce.:D) + Což doufám většina holek pochopí, si chci ušetřit na naprosto luxusní šaty na plesy.:D - Pokud chcete sledovat mojí "cestu" mojí první práce, doporučuju vám si mě přidat na snapchatu, protože tam budou všechny moje trapásky.:D♥ (snap: andie-mikaelson)
Pořád ale, co tento článek znamená? Rozhodně ne žádný konec ani takové pozastavení, prostě jenom o něco více omezená aktivita, pokusím se třeba opět přednastavit nějaké články s grafikou, chtěla jsem udělat i nový layout na AG, ale asi to nechám až na zimu, samozřejmě - wardrobe, pro vás je objednávka vždy otevřená! Proto prosím moje milé affiliates, pokud si už nepřejete být kvůli tomuto spřátelené, napište mi to do komentářů, samozřejmě, že to chápu a vůbec se nebudu zlobit!
Mám vás ráda a držte mi palce s prácí♥

♥ vyhodnocení objednávky

23. září 2016 v 12:07 | © Andie | [2016]™
Omlouvám se, že je vyhodnocení až tak pozdě po ukončení objednávky. Nechci tu dvakrát psát důvody, proto důvod naleznete o článek výše. Každopádně, dva layouty jsem během objednávky už vytvořila a to pro: sophietuner.blog.cz ; dobrevteam.blog.cz

Další layout udělám z omezených důvodů už pouze pro dualipa.blog.cz

Samozřejmě všem chci poděkovat za poslané objednávky, snad brzy otevřu další.:)

♥ order layout [07/09 - 16/09]

7. září 2016 v 9:00 | © Andie | [2016]™
--------------------------------------------------------------
Jak jsem v srpnu slíbila, je tu září a to znamená i opět otevřená objednávka layoutů. Platí to, co vždy, zapisovat se mohou nové blogy a také si můžete objednat na měsíc dopředu. (pokud máte zájem, napište mi to, prosím, hned do 1. kolonky) Zároveň bych Vás chtěla informovat o tom, že je školní rok a pravděpodobně výroba layoutu bude trvat o něco déle. (Některé objednávky možná vytvořím i během tohoto otevřeného data.)

♥ order layout [04/08 - 11/08]

4. srpna 2016 v 22:26 | © Andie | [2016]™
--------------------------------------------------------------
Ani nevím, proč tak z ničeho nic otevírám objednávku, prostě nějak chci. Do objednávky se opět můžou zapojit nové blogy, ale také si můžete objednat layout třeba na měsíc do předu, jen mi to, prosím, napište do 1. boxu formuláře.♥

♥ vyhodnocení objednávky

10. července 2016 v 17:49 | © Andie | [2016]™
Tentokrát mi přišlo tak málo objednávek, že mi přišlo ještě více obtížnější si nějakou objednávku vybrat. Prostě mi nevyhovovaly buďto fotky a nebo kolik informací by jste tam chtěli, proto se omlouvám, že jsem vybrala tak málo lidí. Tedy spíš jenom jednoho člověka. Prostě se mi s tou celebritou dobře pracuje a jelikož jsem už pro admina layout dělala a byla jsem spokojená se "spoluprácí", tak jsem se rozhodla ho vybrat znovu.


Pro admina: Napsal jsi mi, že by jsi chtěl layout za delší dobu, za jak přibližně dlouho by jsi layout chtěl udělat?

♥ little hiatus (?)

16. června 2016 v 15:27 | © Andie | [2016]™
V následujících dnech tu bude menší hiatus, ráda by jsem napsala na jak dlouho, ale netuším. Třeba to nějak přežiju a žádný hiatus tu ani nebude. Ti, kteří nevědí, o co jde. Zítra jdu na operaci (ironie je, že jdu ještě ráno do školy si napsat čtvrtletku), ale jelikož má nemocnice na rok dopředu plno, tak se mi to bude provádět ambulantně - jenom mi to umrtví a já budu při vědomí. Jdu na něco takového poprvé, takže si asi dokážete představit, jak naprosto vyšiluji.
Vím, že Vás asi zajímá, co se mnou je, tak vám to prozradím; i když se kvůli té druhé věci právě teď červenám jak hovado. První věc je ta, že mi budou odstraňovat rakovinotvornou pihu na noze, nic zvláštního, ta druhá, že mám něco s cystou na prsu a mám tam bouličku, takže se mi to musí odoperovat... Hned, jak budu mít všechno za sebou, tak dám vědět třeba na Instagramu♥

♥ vyhodnocení objednávky

4. června 2016 v 17:29 | © Andie | [2016]™
Tolik úžasných objednávek mi přišlo, řekla bych, že dvakrát více než je zvykem, což mě neskutečně potěšilo, dneska jsem jenom 20 minut vybírala, komu udělám layout na 100% a bylo to ještě více obtížnější než normálně. Tolik úžasných blogů, moje milované affiliates a to všechno, opravdu to je těžké.♥
layout udělám:
emmy-rossum100%previewdemilovato000%preview
daily-swanepoel100%previewholland-roden000%preview
sebstan100%previewlucyhale-only000%preview
dakotajohnson-only100%preview
Vybírala jsem si hlavně poslaných fotek, nekoukala jsem na to, zda je blog nový, obnovený nebo jak dlouho aktivní, rozhodně u mě rozhodovaly fotky a kolik informací chcete na layout. (Omlouvám se, ale já prostě neumím jednoduché layouty s hodně málo informacemi:() I přesto jsem si vzala 7 objednávek, z toho 4 udělala a 3 mi zbývají, kdybych si plánovala vzít všechny, které mě ohromily a zaujaly, tak by jich bylo 16, 16!! Ale jelikož je konec školního roku, já si potřebuji trochu vylepšit známky, ještě k tomu jdu na operaci. (Větší info napíšu až předtím, než na ni půjdu) tak jsem si toho na sebe nechtěla vzít hodně a nechtěla jsem, aby vy jste na layout museli dlouho čekat nebo, že já bych nějaký na rychlo udělala a Vám by se nelíbil.:(
Ale rozhodně hned na začátku prázdnin otevřu objednávku a vezmu si co nejvíce objednávek, to slibuji♥

happy 3rd birthday!

26. května 2016 v 12:05 | © Andie | [2016]™
Nemůže tomu uvěřit, ale už to je doopravdy tady! 3 roky. Je to neuvěřitelné, přijde mi to jako strašná doba, ale když se na to kouknu z jiného úhlu, tak to neskutečně uteklo. Ani nevíte jakou mám prostě radost. Chtěla bych poděkovat lidem, co projekt v rámci narozeninách propagovali pomocí ikonky a hlavně děkuji všem, co se účastnili. Vše ale není u konce! Všechno ještě pokračuje a vy se tak můžete ještě účastnit.:) ˜
Zde je případný program:
jak vše začalo25/05~článek, který je zaměřený na začátky mého blogováni a tohoto blogu~˜˜
questions & answers24/05 - 28/05~vy mi napíšete do komentářů otázky, já vám na ně v článku odpovím~
objednávka layoutů24/05 - 04/06~název je zcela jasný~
kvíz24/05 - 28/05~vyzkoušejte si, jak dobře znáte adminku a tento blog~
Nemůžu si odpustit nějaké takové statistiky a vy víte, že strašně ráda takto porovnávám. Všechny čísla jsou prostě neuvěřitelné a nikdy jsem si nemyslela, že by moje grafika mohla být nějak úspěšná. Už vůbec jsem si nemyslela, že na můj blog přijde tolik lidí, kolem 500 lidí za týden! A to je hodně lidí, nejvíce mě těší číslo objednávek, které mi byly za celé tři roky poslány, prostě úžasné! Jste neuvěřitelní a já Vám za to neskutečně děkuju! (počet objednávek je to, kolik mi kdy přišlo objednávek, není to pošet kolik jsem vytvořila layoutů:))
návštěv celkem103 111
fanoušků celkem144
počet objednávek489
vytvořených layoutů201
náhledy zobrazené v galerii14 980
Jsem prostě opravdu ráda a musím se přiznat, že i trošičku pyšná. Za celé tři roky jsem tu skončila jenom jednou a to je pro mě neuvěřitelné, byly časy, kdy jsem opravdu na grafiku neměla náladu nebo neměla nápady, byly tu i další faktory, díky kterým jsem musela skončit. Nedokázala jsem to, protože když jsem si četla vaše komentáře, tak jsem si řekla, že se nevzdám jenom kvůli tomu a takhle to chodí dál. Vždy když mi je mizerně, tak si čtu vaše komentáře, a vždy mi to dokáže zvednout náladu. Nehledě na to, že mě podporujete i v obtížných situacích, jako příklad uvedu situaci, která tu byla naposledy, že kopíruji Chloé. Několik z vás mi psalo soukromě, podporovali jste mě na asku a to všechno a já upřímně jenom koukala, protože mě to prostě překvapilo. Za to vám patří největší díky!
(Ano, baví mě sem přidávat ty gify, prostě se mi líbí:D) Teď se musím přiznat, nikdy mi nešli animace, ani je nedělám, protože na to nemám nervy a prostě je neumím, takže tak.:D Hodně lidí nerado dělá PNG, vy víte, že je miluji a na blogu jsou neustále a jako pořád mám stejný názor, dají se využít kdykoliv. Vždy mi taky dělalo problém vybrat barvy na layout, aby ladily k fotkám, několikrát mi někdo chválí barvy, ale opravdu je vždy vybírám dlouho, někdy je dokonce měním i během vytváření layoutu. #sad
Někteří blogeři jsou tu od mých začátků na tomto blogu, někteří přišli později, ale přesto tu se mnou jste, celou tu dobu, ať jsi kdokoliv a právě tohle čteš, zrovna tobě bych chtěla poděkovat. Ať už jsi jenom návštěvník, který se kouká a nebo komentuje, je to jedno, díky tobě jsem tak daleko a nevím, co bych bez tebe dělala a za to ti děkuji. Z celého srdce děkuji. Doufám, že jste si program aspoň trochu užili, není to nic speciálního, vím, ale musela jsem aspoň něco zařídit, prostě mi to nedalo! Pokud jsi se ještě nezapojil/a, určitě běž, jsem zvědavá.:) Díky za všechno!
 
 

Reklama