others [blog]

HIATUS na dobu neurčitou

8. ledna 2019 v 12:39 | © Andie | [2019]™
Ahoj,

jelikož již vyšel tento článek s nadpisem, který všichni asi znají, tak to znamená, že mi došly všechny přednastavené články s grafikou. Chtěla jsem přes zimní prázdniny připravit další, protože strašně nerada to tu nechávám prázdné, ale bohužel se to nestihlo, a pokud se to nestihlo ani přes prázdniny, tak teď určitě ne.

Již jsem o tom, co se děje informovala v jiném článku, cca před měsícem, myslím.

Je to jednoduché, maturitní ročník. A bohužel mi nezbývá moc času na nic jiného, a ano, bohužel mě i grafiku už tolik nebaví, jako co to bývávalo, ale to je spíš kvůli tomu, že mám teď milion věcí k dělání a není na to tolik času a takový ten "klídek", který bych chtěla. Další věc je ta, že jsem začala photoshop používat v jiném směru, a to ohledně fotografií. Ano, začala jsem fotit, nebo jak to nazvat. :D

Všem ostatním, co čtou tento článek, držte mi palečky, ať ze všeho nezešílím. Zároveň vám ostatním držím palce a hodně štěstí v podobných zkouškách. Zároveň bych vám chtěla popřát šťastný a nový rok 2019, který otevírá nové stránky ve vašem životě, tak toho využijte!

Mám vás ráda!

Jak to bude dál?

4. listopadu 2018 v 12:26 | © Andie | [2018]™
Ahoj,

rozhodla jsem se po opravdu dlouhé době napsat informativní článek, abych vysvětlila situaci, které si všimli asi všechny moje affiliates. Nejsem moc aktivní a důvod je jasný:

Maturitní ročník. Ač tu nejsem vůbec, jak bych chtěla, nemám čas na to, na co bych chtěla, tak se bohužel nedá nic moc dělat. Logicky je pro mě přednější momentálně škola, maturita, kdy již teď se už učím maturitní otázky a jsme z nich zkoušeni a již teď jsem v nervech, jak dám maturitu, to nevím. :D Zároveň jako jedna z mála zařizuji maturitní ples, takže další povinnost k tomu.

Mé neaktivitě taky pomáhala práce, kde jsem pracovala od května do předminulého týdne, pobočka skončila a tak i moje práce. Chtěla jsem si hledat nějakou další, ale usoudila jsem, a i naši uznali, ať se na nějakou práci vybodnu a soustředím se na školu, v které je teď pro naši třídu peklo na zemi.

Dala jsem se také mírně na focení, které dělám zdarma a občasně, tak můžete sledovat mou aktivitu přímo na specializovaném instagramovém profilu. :) (@andyre_photo) Je to ale upřímně jen takový koníček, fotím spíš přátele, takže s nimi trávím čas a při té příležitosti jim udělám nějaké ty fotky. Nově jsem pořídila i nějaká ta barevná pozadí, tak snad z toho také něco bude.

Jak jste si mohli všimnout, tak na blogu to nestojí, obden jsou přidávány články s grafikou. Je to z toho důvodu, že jsem s tímhle obdobím o prázdninách počítala a pár článků si dopředu přednastavila. (Dobře, články jsou až do ledna, protože mě to nějak chytlo o těch prázdninách.) Někteří můžou na tento systém nadávat, ale já to udělala takto z jednoduchého principu, zde skončit nechci, ať chci nebo nechci, blog je pořád velká součást mho života, nebo-li spíše grafika a vím, jak málo nás tu je, proto nechci, aby to tu stálo a chci, abyste měli aspoň nějaký přísun grafiky.:)

Jak to bude tedy dál nevím. Objednávku určitě v nejbližší době neotevřu, na to čas nemám, bohužel. Obíhat budu, jak mi to čas bude dovolovat. Pochopím, pokud nějaké affiliates budou ukončit sledování, přeci jen nejsem už tak aktivní jak jsem byla. Budu se ale i přesto snažit obíhat co nejvíce mi to půjde.

Pokud byste chtěli sledovat nějaké novinky z mého světa, páč přímo tady nedávám o sobě moc vědět, tak určitě mi nevadí, pokud budeme v kontaktu přes facebook nebo instagram, jen mě to potěší.:)

Mám vás ráda, a děkuji za pochopení. ♥

Pozvánka na 5. narozeniny blogu

9. května 2018 v 13:26 | © Andie | [2018]™
Konečně jsem se dokopala k tomu, dát vše dohromady a nějak si to vše uspořádat, abych Vás mohla s celým programem seznámit.:) Oficiální narozeniny blogu jsou 26. května a vše se zveřejní v tento den, více info co jak dlouho bude trvat v nížší poloze toho článku.:)
Nechci, aby jsem vás do něčeho nutila, jen chci, aby jsme si to tu nějakým způsobem užili, jako každý rok a tam trochu to spolu oslavili, a aby jste vy něco získali. Bude otevřená objednávka layoutů, která snad pár lidí potěší a budu se snažit vybrat co nejvíce objednávek.:)

1. ♥ Uvítací článek (26/5)
4. ♥ Otevřená objednávka (26/5 - 9/6)
5. ♥ Questions + answers (26/5 - 2/6)
Letos nemám ani žádné ikonky, páč mi protestuje photoshop...:D

♥ happy new year

31. prosince 2017 v 10:49 | © Andie | [2017]™
Mě to přijde jako před chvílí, kdy jsem před rokem psala článek k novému roku a upřímně nevím, co k těmto článkům už psát, protože mám pocit, že se neustále opakuji.:(:D

Doufám, že nový rok začnete šťastně, všem, co čeká nějaké obtížnější období jako např. přijímací řízení, maturita, řidičský průkaz (který mě letos čeká také... :D) přeji mnoho štěstí. Ve všem ostatně také. Ať se během tohoto roku stane cokoliv, nezapomeňte na to být silní, ať už pro sebe, nebo pro své okolí. Vše špatné, je pro něco dobré.

Mluvím ze své vlastní zkušenosti, pro mě byl tento rok... náročný, obtížný, nezvladatelný, v jednu dobu jsem měla opravdu peklo, ví o tom lidi jenom z mého okolí, jelikož se to dost řešilo. Našli se lidé, kteří mi znepříjemňovali život jak se dalo, ale já právě v tuto chvíli poznala, kdo je jaký doopravdy a dočkala jsem se té největší podpory a pomoci od nejméně očekávaného člověka a to vlastního učitele. Ano, zní to divně, ale je to tak. Následovaly zdravotní potíže, neúspěchy a já měla chuť všechno vzdát. V létě jsem ztratila nejlepší kamarádku, s kterou se bavím od dětství a v podstatě bez udání důvodu. Postupně jsem v tomto roku ztratila další, pro mne velmi důležitou osobu. Zažívala jsem ten pocit nicoty, kdy jen sedíte a nevíte co dál. Bála jsem se dalšího školního roku, ale pak začalo to, co jsem v životě nečekala a začala jsem v tuto "pověru" jak by někteří řekli, věřit.

Poznala jsem toho nejvíce úžasného človíčka v mém životě, díky kterému jsem den před začátkem školy zahodila starosti a momentálně s ním prožívám to nejlepší co můžu. Moje logo vyhrálo pro jednu akci u nás ve městě, logo se používalo na všechny propagační materiály a bude jako logo sloužit ještě několik let. Škola po mě chtěla vytvořit letáky, které na této akci přímo rozdávali.

Proto, ať se děje co se děje, nevzdávejte to, i člověk, od kterého to nečekáte vám dokáže pomoci, vy sami to zvládnete, musíte se těmi, s prominutím, sračkami prodrat, ať sami nebo s pomocí. A vy to zvládnete. ♥

Abych také něco uvedla k blogu, uvědomila jsem si, jak málo nás tu najednou je. Pamatuji si domu, kdy tu bylo fakt hodně lidí, mnoho blogů, kolik jsem měla třeba affiliates, komentářů a teď mám opravdu pocit, že nás přežilo pár. Samozřejmě chápu, že je blog takový vedlejšák, ale upřímně mě to mrzí, protože tu komunitu tady zbožňuji.

Mě samotnou tento rok, hned za 19. dní čeká velká zkouška, a to zkouška dospělosti, a co běžím hned za týden udělat? Ano, dát si konečně tetování. :D :D Pořádně to dneska oslavte, užijte si to, ať budete s kýmkoliv, hlavně to nepřežeňte.:D♥

Také chci uvést, že se plánuji více věnovat blogu, chci pravidelnější články, aspoň každý druhý den, chci více s vámi komunikovat, abych věděla, po jaké grafice doopravdy toužíte. Pokusím se více obíhat, páč má affiliates vědí, že jsem zrovna s tímhle v poslední době mizerná.:D♥

Každoročně dělám nějaké statisky a opět si je nedokážu odpustit, tak tady jsou:
♥ počet vytvořených layoutů: 42
♥ počet objednávek za r. 2017: 67
♥ počet článků: 245
♥ počet návštěv: 18 389

♥ Merry Christmas, OPEN ORDER!

24. prosince 2017 v 5:41 | © Andie | [2017]™
Tímto článkem bych Vám chtěla popřát krásné vánoční svátky, které u vás, doufám, proběhnou v klidu, pořádně si odpočinete a užijete si volno.:) Já jsem upřímně vánočně naladěná snad už od půlky října, takže jsem nadšená, že už nemusím svojí náladou tak tajit a skrývat ji.:D
Myslím, že většina komunita na blogu pochopila, že Vánoce opravdu nejsou o dárcích, postupem času Vám bude záležet hlavně na tom, aby se vaše rodina sešla. I přesto doufám, že případně dostanete vše, co jste si přáli a dárky vám udělají radost.:)
Pořádně se to užijte, přepapejte se cukrovím, koukejte na pohádky a hlavně pořádně odpočívejte. ♥

A nemohu si odpustit nadělit Vám takový menší dárek v podobě otevřené objednávky, sama upřímně nevím, jak dlouho bude otevřená. Cítím se blbě, že teď nemám zrovna moc času na objednávku, tak chci využít veškerý volný čas, co se mi v následujícím volnu naskytne.:) Pokud se bojíte, kdy objednávka bude pět otevřena (protože já sama to netuším) tak si můžete objednat klidně zase na měsíc, dva dopředu - jen mi to napište prosím hned do první kolonky velkým písmem. :) Těším se na vaše objednávky. ♥

♥ vyhodnocení kontroly affiliates

15. září 2017 v 21:08 | © Andie | [2017]™
http://dakotajohnson-onlyhttp://daily-swanepoelhttp://jessica-alba-onlinehttp://jules-hough
http://jake-gyllenhaalhttp://justahttp://daily-dornanhttp://onlineromee
http://fandemi-dailyhttp://shadowhunters-skhttp://lilyjcollins-dailyhttp://celebs-daily-hq
http://ashleymtisdalehttp://lcollins-onlinehttp://flawless-emmarobertshttp://teen-wolf-hq
http://thequeenselenahttp://barbarapalvin-daily

http://actresseshttp://marvel-onlinehttp://sebstanhttp://fifthharmonydaily
http://lukeevans

http://emmy-rossumhttp://e-clarkehttp://fan-of-celebritieshttp://claireholt
http://actresses-source
(pokud se rozhodnout vrátit na blog, ať se ozvou)

http://dlovatosourcehttp://selenaghttp://lovely-sarahmgellarhttp://woodley-daily

♥ kontrola a náběr affiliates [07/09 - 14/09]

7. září 2017 v 9:21 | © Andie | [2017]™
Sama nemám ráda takové kontroly, ale jsem toho názoru, že aspoň jednou za rok je dobré něco takového uskutečnit. Jelikož mám u sebe takové pravidlo, že když je blog delší dobu (většinou měsíc a více) neaktivní, tak ho mažu, on pak ale začne znova obíhat a já jsem zmatena.:D Takže pravidlo jednoduché, kdo chce zůstat affiliates, ať vyplní blog a adresu, ti co nechtějí, ať mi to narovinu napíšou do komentáře. Pro nové affiliates stačí to, co pro staré.:)

DO KOMENTÁŘŮ:
1. Admin, blog
2. Chceš zůstat affiliates? / (Chci být affiliates)

♥ I can't say how thankful and grateful I am

5. září 2017 v 12:08 | © Andie | [2017]™
Já ani nevím, kde začít, protože řekněme, že jsem na tohle vůbec nebyla připravená a pravděpodobně si teď budu muset v hlavě uspořádat mega velkou děkovací slohovku. Ale já nějak pořád nechápu jak a ani nevěřím proč.:D Včera bylo vyhodnocení Blog Summer Awards 2017, byla jsem nominovaná v pěti kategoriích, na všech pěti kategoriích jsem na 1. místě. Doufám, že se nenajde opět někdo, kdo si myslí, že jsem si to odhlasovala sama.

Kolikrát jsem seděla u počítače, byla nervní a nervózní, že mi něco nejde, že mi kolabuje Photoshop (což je neustále), musela jsem se potýkat s lidmi, kteří Vám práci jenom stěžují a ještě Vás obtěžují, nebo taky třeba uráží. Ano, nedávno se také našel takový případ. Kolikrát, i když přijdu ze školy a práce jsem totálně mrtvá, že bych jen lehla, ale místo toho jdu pracovat, tak vše tohle stojí za to, abych měla Vás.


Znamená to i to, že chci opravdu tvrdě začít pracovat, začít se Vám naplno věnovat, i když nebude čas, na Vás si čas udělám. Vždycky. Když jsem začínala neměla jsem tušení, že bych se mohla dopracovat někam až tak daleko. A že vy mě někdy vůbec zvolíte v nějaké "anketě" na první místa v těchto krásných kategoriích.

Takže ještě jednou velikánské děkuju z celého mého srdce. ♥ Opravdu nedokážu slovy popsat jak vděčná jsem. Sama jsem hlasovala pro své oblíbence a myslím, že tu je plno blogerů a grafiků, kteří by si zasloužili obsadit první místo. ♥
Děkuju.

♥ BLOG SUMMER AWARDS

23. srpna 2017 v 18:18 | © Andie | [2017]™
Myslím, že o tomhle "předávání cen" v blogové podobě určitě slyšelo hodně lidí. Dlouhou dobu to zde nebylo a ujala se toho naše skvělá Britt., která nejen, že vše má dokonalé připravené, ale vše obohacuje svou skvělou grafikou, která Vás dokáže příjemně naladit a celé hlasování zpříjemnit.

Když se každý den uveřejnilo 5 kategorií, a já byla nominovaná hned v několika z nich, neskutečně mě to zahřálo u srdíčka, ani nevíte, jak moc, ale tak moc mě to těší, ještě více to, že jsem nominovaná i v kategoriích jako nejmilejší nebo nejlepší bloger. To je pro mě něco úžasného a za to bych vám chtěla neskutečně poděkovat. Nakonec jsem nominovaná v pěti kategoriích (!!) a stále tomu nemohu uvěřit.:)

Od dnešního dne začíná hlasování, aby byl znát vítěz, nepotřebuji vyhrát, protože mě stačí jen to, že jsem byla v nominacích a chci si aspoň sem do článku naházet ikonky, abych na to nezapomněla. Nezapomněla na to, jak skvělé mám čtenáře a jaká skvělá je zde komunita! ♥

Také bych chtěla poděkovat za hlasy, pokud se rozhodnete hlasovat pro mě, já také budu hlasovat pro své oblíbence, a mám pro vás takovou radu: Nekoukejte na to, s kým jste větší kamarádi, s kým si více rozumíte, hodnoťte to podle toho, jak ten člověk na všem pracuje a jak se snaží, protože naše city a emoce dokáží vše ovlivnit. Ještě jednou děkuji a držím ostatním blogerům palečky!:)

♥ objednávka layoutů [01/07 - 01/09]

1. července 2017 v 19:32 | © Andie | [2017]™
--------------------------------------------------------------
Ano, čtete dobře. Jako takové překvapení jsem si na celé léto pro Vás otevřela objednávku layoutů a opravdu se chci tomu přes léto věnovat. Momentálně mi zbývá jeden objednaný layout, ale ten mám vytvořit až za určitou dobu, tak bych chtěla udělat dva free designy. Vám ta dávám možnost si u mě celé léto objednat, kdy jen chcete. :) Snad jsem vám udělala radost. ♥

♥ Vyhodnocení všeho (AG b-day)

3. června 2017 v 11:19 | © Andie | [2017]™
Ráda bych všem v článku poděkovala za účat v programu v rámci narozeninách blogu. Také děkuji za krásná slova, která jste mi psali. ♥ Teď jdeme na vyhodnocení všeho, až tedy na objednávku layoutu, ta je ještě otevřena!

c) Jennifer Lawrence
b) žlutá
a) fresh bar
b) černá (brala jsem i tu šedou:))
c) Sebastian Stan
a) 35
c) Bella Hadid, Gigi Hadid
b) Bebe Rexha, Little Mix, Katy Perry
a) The 100
c) 32 cm

Musím uznat, že poměrně všichni co jste se účastnili, tak máte dost bodů, takže mě asi velmi dobře znáte.♥
Sabi, Claire, Charlie, Mr. Salvatore, foxx., Nicol máte 9 bodů z 10 ♥
Britt.8 bodů z 10 ♥
Nika6 bodů z 10 ♥

(otázky naleznete v komentářích, nejdou mi sem vložit a nechtějí se mi přepisovat:))

Otázky od Britt.:
1. 4. série se mi líbila poměrně hodně, The 100 je jeden ze seriálů, který mě nikdy snad nepřestanou bavit.:) Moc se mi líbila dějová linie Raven a Octavie.:)
2. Asi pořád ty stejné, co jsem tam měla:) Glory Days od Little Mix a Cry Baby od Melanie Martinez:)
3. Ty jsi prostě zlatíčko ♥ Bohužel mi pořád dělá problém to slepé střevo, kdy z ničeho nic dostanu křeče, jinak jsem v pořádku. Děkuju.:)
4. Já upřímně vůbec netuším. Ségra říkala, že možná spolu pojedeme na prodloužený víkend do Paříže, ale ještě to není jisté.
5. V létě to je rozhodně cokoliv ledového.:D Na prázdniny a na léto se těším neskutečně, až konečně budu mít taky trochu toho volného času.:D
6. (Já jsem tou kosmetikou prostě provažená:D) Doporučila bych rozhodně tyto tři věci: Chocolate Soleil od Too Faced, nové rozjasňovače od Too Faced a řasenku od Maybelline The Colossal big shot volum expres :)

Otázky od Niky:
1. Asi The 100:)
2. Černá:D
3. žlutá
4. léto
5. žádný :D fakt nemám žádný oblíbený předmět:D možná tak angličtina, když si uděláme místo ní třídnickou hodinu :D

Otázky od Charlie:
1. Ráda bych chtěla jít už pracovat, ale všichni říkají, že mám jít na vysokou a táta mi ani jinou možnost nedává, takže asi bohužel.:D
2. Dostala infarkt, omdlela, potom se ale sebrala a utíkala pro fotku, ale nedokázala bych šokem mluvit, takže bych se ztrapnila a jenom na něj čuměla s otevřenou pusou.:D:(
3. Fůůů, těch je opravdu hodně :D ale asi This is what make us girls od Lany Del Rey
4. Mě nějak nejde o to s jakou je to celebritou, ale podle toho jaký je to photoshoot :)

Otázky od Nicol:
1. Bohužel plánuji, chtěla bych jít už pracovat, ale táta mi nedává jinou možnost než vysokou a nějak se pořád rozhoduji, ale asi nějaká ekonomka.:)
2. Chocolate Soleil a nový rose gold rozjasňovač od Too Faced, nedám na to po týdnu dopustit! :D:)
3. No, to je momentálně pro mě docela komplikovaná otázka. :D Doteď jsem nanášela makeup štetcem a korektor houbičkou, ale pořídila jsem si teď houbičku od Dermacolu a ta je prostě bezvadná, a jelikož přes léto dávám opravdu jenom kapičku makeupu, tak mám hezky tou hobičkou slabou vrstvičku všude, zatím co štětcem to všude nemám. Takže momentálně houbička, přes zimu spíše štětec.:D:)

Děkuji všem za otázky. ♥

výhercem je komentář číslo 5. ♥ (foto)
prosím, aby jsi mi na mail andiemikaelson@seznam.cz poslala tvou adresu ♥

♥ 4th birthday invitation

6. května 2017 v 8:03 | © Andie | [2017]™
Ráda bych Vás tímto článkem pozvala na další projekt, který je na blogu každým rokem. Jedná se o 4. narozeniny blogu! Bohužel je vše vytvořeno narychlo, neměla jsem moc čas nad tím přemýšlet, a když už jsem přemýšlela, nebyla jsem zrovna užitečná a kreativní. Mrzí mě, že jsem soutěž o hmotnou věc moc nepromyslela, plánovala jsem, že se do té doby dostanu do Primarku a nakoupím Vám opravdu zajímavé věci. Bohužel se tak nestalo a já tak měsíc předem hledala, co by se Vám tak mohlo líbit.:/
Jako každým rokem budu zrovna v termínu narozenin v Praze, opravdu se proklínám za to, kdy jsem blog založila. Každý rok jsem v Praze.:D Takže vyhodnocení bude až přijedu, ale jelikož 26.5. vychází na pátek, tak by to nemusel být zase tak velký problém.:)

A teď už si uvedeme PROGRAM:
děkovací článek [26/5]
objednávka layoutů [26/5 - 9/6]
soutěž o hmotnou věc [26/5 - 3/6]
questions & answers [26/5 - 31/5]
jednoduchý kvíz [26/5 - 31/5]

Vše bude probíhat od 26/5

♥ sorry [many things]

25. března 2017 v 18:42 | © Andie | [2017]™
Já vím, je to teď se mnou příšerné. Nemám čas, a kdybych neměla přednastavenou grafiku, tak tento blog pravděpodobně uhyne. Omlouvám se, že nemám ani čas na obíhaní affiliates, ale nějak se mi toho teď hodně naskupilo. Ve škole to je poslední dobou masakr, neměli jsme ani jeden týden, kdy by jsme psali méně než čtyři písemky. Potom do toho práce. Mám ještě jiný projekt, na kterém teď pracuji. (v osobním životě, nic na co by jste se museli těšit :D) Zároveň nám ve škole zadali různé úkoly, kterým se také musím věnovat a celkově mě to také už unavuje. Je pravda, že podle dva víkendy jsem byla na plesech. (Omlouvám se za spamy na snapchatu a instagramu :D) Měsíc jsem neměla čas na to, abych nastavila layout, když se rozhodnu něco dělat, tak mi opět nejde Photoshop. (Momentálně se tento problém řeší.)


[Zároveň už pomalu pracuji na narozeninovém programu, vím, je to daleko, ale známe se.:D]

♥ order layout [19/01 - 02/02]

19. ledna 2017 v 6:28 | © Andie | [2017]™
--------------------------------------------------------------
Jak jsem začátkem roku slíbila, opět je po dvou týdnech otevřená objednávka. Každý rok se snažím otevřít objednávku kolem data mých narozenin, aby jsme to tímhle způsobem spolu "oslavili" a vy z toho něco měli.:) Doufám, že otevřená objednávka udělala aspoň někomu radost, jak vidíte, bude otevřená poměrně dlouho, dva týdny.:D♥ Těším se na vaše objednávky.♥

♥ happy new year

31. prosince 2016 v 3:24 | © Andie | [2016]™
Chtěla bych všem návštěvníkům popřát krásný nový rok 2017. Přeji Vám hlavně štěstí a úspěch, hlavně pro ty, které čeká krušné období v podobě přijímacího řízení, maturity apod. Doufám, že tento rok pro Vás bude naprosto skvělý a nepotká Vás něco špatného. (Věřím, že určitě ne.♥) Pořádně to oslavte, ale hlavně ne moc, ať Vám není hned první den v roce špatně.:D♥
Nevím, jak pro Vás, ale tento rok byl pro mě celkem dost náročný, poznala jsem dost věcí a zažíla hned několikrát svoje poprvé v podobě; první operace, první vztah, první zlomene srdce a tak dále. Tohle byl i "první" rok, co jsem po hodně dlouhé době obarvila svoje ombre a jsem nyní bruneta, v lednu jdu ale na další změnu.:D Čeho ale tento rok vůbec nelituji je to, že jsem měla možnost poznat nové adminy blogů, to že jsem měla možnost udělat několika lidem layout a to je pro mě to nejlepší.:)

Víte, že každý rok dělám takové shrnutí a nemohu si to odpustit ani letos;

vytvořených layoutů: 40
počet objednávek za r. 2016: 108
nových fanoušků: 14
počet článků: 213
celkem návštěv: 27 186 ♥
 
 

Reklama