admin's diary

FB challenge: big change

13. srpna 2017 v 11:35 | © Andie | [2017]™
Pravděpodobně ti, kteří tuto rubriku četli si říkali, že jsem zapomněla zveřejnit minulý týden článek, nezapomněla, bylo to záměrně, protože jsem se rozhodla udělat velkou změnu. Bohužel, dva týdny lepšího jezení moc nevyšlo vlastně jsem necvičila snad více jak týden, o tom více v celém článku.

FB challenge: week #04

30. července 2017 v 5:47 | © Andie | [2017]™
Tenhle článek neplánuji nějak obsáhlejší, za tento týden se toho moc nedělo, spíš bych Vám chtěla oznámit, že jsem se rozhodla přejít na jinou "taktiku", protože vůbec nic nejde podle mého plánu a vím kde je chyba, s kterou bych chtěla opravdu na tvrdo začít pracovat, jinak se nikam nepohnu.

FB challenge: week #03

23. července 2017 v 13:23 | © Andie | [2017]™
Týden probíhal snad ještě obtížněji, než jsem si vůbec myslela. Celý týden v práci, neskutečná vedra, rodiče se ještě rozhodli ve středu odjet stanovat, mě nechali bez jídla a oznámili mi to cca půl hodiny předtím než jsem odjela do práce.

FB challenge: week #02

16. července 2017 v 15:53 | © Andie | [2017]™
Po týdnu tu je další článek v tomhle mém osobním "projektu", jak jsem slíbila, článek bude obsahovat i měření, které proběhlo v pátek, takže to nebylo ani pravých 14 dní, ale nějakých 12. Také musím uznat, že tenhle týden byl pro mě opravdu obtížný a následující dva týdny budou ještě více. Proč? To se dozvíte v článku.:)

FB challenge: week #01

9. července 2017 v 22:45 | © Andie | [2017]™
V menu jste mohli zaregistrovat informaci ve smyslu "nový projekt", který se tedy hlavně týká mě, ale ráda bych ho zařadila na tenhle blog, protože moc dobře víte, že s vámi sděluji informace. Třeba tenhle program někoho namotivuje, někdo mi bude rozumět a někoho to bude bavit třeba jenom číst. Budu se snažit to vše vždy pojmout s humorem, aby to nebyla nuda. Tyto články by měli vycházet týdně, uvidíme jaké dny, ráda bych neděle, ale uvidíme jak to bude vše časově.:)

FB challenge, není to žádný Facebook, ale Fitness Blender, Daniel a Kelli, kteří dělají fitness programy a pro mě jsou největší inspirací, hlavně Kelli, protože jsme měli společné problémy. Jejich videa mám ráda, cvičím je už poměrně dlouho, nejsou to takový ty trenéři, co se smějou, v jednoom záběru jsou suchý v druhým mokrý, jak kdyby skočili do bazénu, nemáte tam vloženou otravnou muziku, takže si k tomu můžete pustit co chcete. Máte tam vždy ukázáno co budete cvičit dál, ukazuje vám, kolik jste cca spálili, jak dlouho ještě musíte cvičit a vůbec na vás nepokřikujou jak zběsilí. Sami se kolikrát spletou a to já mám na tom prostě ráda, protože ukazují, že to je fakt náročné, ale stojí to za to.:)

♥ What I got for christmas?

25. prosince 2016 v 17:05 | © Andie | [2016]™
(pod tímto článkem objednaný layout, očekávejte v nejbližší době příval článků.)
Na asku se mi ozvalo pár lidí, že by měli zájem o tento článek, co jsem letos dostala k Vánocům. Dopředu varuji, že to je samá kosmetika.:D A upřímně, myslím, že mám kosmetiky tak na pět let dopředu, skoro všechno jsem okamžitě vyzkoušela, tak i něco o tom v "krátkosti" (známe se) napíšu.:)

♥ jak vše začalo?

25. května 2016 v 6:00 | © Andie | [2016]™
Když jsem zveřenila článek, který měl být zameřený na to, co by jste chtěli, aby tu při narozeninách blogu bylo, bylo tu přání, abych zveřejnila svoje začátky. Svůj první blog jsem měla o Ewě Farne a Miley Cyrus (:D), bylo to roku 2011 myslím. Byla jsem tam opravdu dlouho, ale potom grafička, která mi dělala designy skončila a mě nikdo design udělat nechtěl. Proto jsem se rozhodla zkusit grafiku sama, začala jsem ve Photofiltre Studio a jako první jsem zkusila PNG. Dopadlo to katastrofálně. Grafika mě ale chytla a já se rozhodla v tom zlepšovat, do týdne jsem na blogu skončila a založila si AG.
Můj úplně první layout jsem vytvořila rovnou na tento blog, byl to layout s Little Mix. (náhled) Katastrofa, ale mě se to líbilo a opravdu jsem byla nadšená! Byla jsem takový ten začátečník, že hned musel všechno zkoušet a každý den na blogu musel být nějaký článek. Bohužel jsem byla v podstatě prcek, 13 let, a já myslela, že Photoshop slouží jen k tomu, aby se v něm vyhlazovaly obličeje a vůbec jsem neměla tušení, že se v něm dá dělat i grafika. Obdivovala jsem práce ostatních grafiků a vůbec jsem nechápala, jak takové krásy dokáží vytvořit - myslela jsem si totiž, že pracují ve Photofiltre. Ve svojí práci jsem pokračovala a měla jsem radost z každé objednávky, která mi přišla a každou jsem také vytvořila.
Ani si upřímně nepamatuji, jak jsem se dostala k tomu, abych přešla na Photoshop. Pamatuji si ale, že jsem ho opravdu dlouho instalovala a jako první jsem v něm zkusila nápisek "andiegraphic" a jenom půl hodiny jsem hledala, jak to uložit!!! Začínala jsem opravdu pomalu, ale pomáhaly mi tutoriály od ostatních grafiků, kteří pro mě byli inspirací.
Byli tu dvě věci, které mě tak táhli dál, to, že jsem měla lidi, kteří mě v tom neskutečně podporovali a potom jsem tu měla vzory, díky kterým jsem si uvědomila, že chci dělat tak dobrou grafiku jako oni. Blog najednou oslavil první narozeniny a mě to přišlo neuvěřitelné, rok, co dělám grafiku!
Bohužel tu pak byla taková velká věc s drbnou, blog, který byl založený a psali se tam články o blogerech, aby je poškodili. Mě tam zmínili dvakrát, jednou, že kopíruji Chloé, podruhé, že končím kvůli tomu, že kopíruji. Jelikož mi v té době bylo 13-14 let, moc jsem nevěděla, jak se s něčím takovým poprat, tak jsem prostě na tomto blogu skončila. Druhý den jsem si ale uvědomila, že nedokáži bez grafiky žít a po několika dnech jsem se vrátila. Vzpomínám si, že mi Chloé tenkrát i psala, zastávalo se mne hodně blogerů a já pochopila, jaká je síla blogerů v podpoře.
Nějak se to pohnulo dál, v grafice jsem si začala být čím dál více jistá, uběhl 2. rok, mě začalo chodit mnohem více objednávek, našla jsem si tu přátele, objevila jsem, že tu mám opravdu fanoušky, kteří o moji práci stojí. Nerada to přiznávám, ale také jsem objevila lidi, kteří mě a mojí grafiku prostě rádi nemají a musí všude šířit ne moc hezké zprávy. Také tu musím zmínit, jak jsem skončila v nemocnici a kamarádka sem psala novinky o mém stavu a vy jste mě přes komentáře pozdravovali a mě to prostě neskutečně potěšilo!
A teď jsme tady, tři roky od založení tohoto blogu, tři roky od toho, co jsem se začala naplno věnovat grafice. Je to neuvěřitelné, ale někteří lidé mě tu doprovází už celé tři roky a jsem tak dlouho affiliates, za co jim neskutečně děkuji. ♥ Chtěla bych ale nejvíce poděkovat Vám všem, protože bez Vás by jsem tak daleko nedošla!

♥ what I got for christmas?

25. prosince 2015 v 18:32 | © Andie | [2015]™
Někdo mi psal na ask, zda by jsem po Vánocích neudělala tento článek, protože jsem ho dělala minulý rok. Proč ne, aspoň to tu nebude stát. Nejdříve jsem fotky vyfotila hned jak jsem vše rozbalila, ale nelíbilo se mi, jak tam jde vidět koberec a bylo i blbé světlo, tak jsem vše přefotila a do pozadí jsem dala barevný papír. Bohužel jsem to fotila večer, takže jsem to fotila s bleskem, na nějakých fotkách to je lepší, na některých horší, za co se tedy omlouvám.
Z prvu by jsem chtěla ráda uvést, že jsem původní chtěla telefon - Huawei P8, s tím mě naši poslali někam, tak jsem řekla, že chci Iphone 6, můj táta nenávidí jablka. Táta si myslel, že se mě s tím zbaví, že ve škole vylosují na "stromku přání" (:D) můj lísteček. Zajímavé bylo, že na to, kolik jsme tam napsali Iphonů a kolik tam nakonec zbylo lístečků, to bylo nějaký moc podezřelí.:D Takže buďto si na něj budu muset počkat do ledna, kdy mám narozeniny a nebo hold až po brigádě v létě.:(:D

♥ dovolená 2015

9. srpna 2015 v 21:47 | © Andie | [2015]™
Slibovaný článek doplněný fotografiemi z mé dovolené v Krkonoších. Po dlouhé době konečně nějaký delší rozsáhlí článek. Když kliknete na náhledy fotek, objeví se vám větší varianta bez šablonky.

♥ my last day in school + our party

28. června 2015 v 19:37 | © Andie | [2015]™
Dlouho jsem nepsala článek, který se netýká grafiky, ale mého osobního života. Proto jsem se rozhodla, že zde napíšu menší slohovou práci o tom jak celý můj páteční den vypadal. (i když popravdě myslím, že to moc lidí nezajímá :D) V článku je i připojených + okomentovaných 20 fotek :) Do komentářů mi určitě napište jaké jste měli vysvědčení vy a jak popřípadě vypadal váš takový velký den! :)

♥ Dárky, co jsem dostala k Vánocům

25. prosince 2014 v 18:35 | Andie
Včera jsem psala, že zveřejním článek, v kterém napíšu a přidám fotky, co jsem dostala k Vánocům. :) Přidávám to takhle na večer, protože jsme byli dneska u babičky, kde byl i strejda, takže další dárky. :D:) V celém článku je tedy najdete, CO JSTE DOSTALI VY? / Po rozkliknutí fotky, ve větší velikosti :) /

Zážitky z Anglie

23. srpna 2014 v 16:16 | Andie
Takže, konečně přináším slíbený článek... čekala jsem na fotky od sestřenky, která mi ale fotek poslala jenom polovinu, takže kašlu na čekání, je to rozdělené podle dnů a k tomu přiložené fotky, prosím, nelekněte se mne. :D Po rozkliknutí, všechny fotky budou větší.
 
 

Reklama
Reklama