Prosinec 2015

♥ happy new year

31. prosince 2015 v 10:33 | © Andie | [2015]™ |  others [blog]
Je šílené, že tu je další Silvestr, další nový rok a my všichni budeme zase o rok starší. Moje zlatíčka, přeji Vám jen to nejlepší v novém roce. Všem, které čeká něco obtížného (př. přijímací řízení, maturita, přijímací řízení na VŠ, práce...) přeju hodně štěstí, moc se nenervujte, všechno určitě zvládnete!
Další rok, další a nové překážky v životě. Snažte se přes všechno probojovat, všechno řešte v čas a nenechávejte nic na poslední chvíli. Neměňte se, buďte tak skvělý jako do dneška. Doufám, že za rok se tu všichni znovu "uvidíme", doufám, že do počtu blogerů lidé jenom přibudou.
Pořádně to dneska oslavte, doufám, že si dnešek užijete. Opijte se, přejezte se, ale hlavně moc neblinkejte! Užijte si to! Šťastný nový rok!♥

vytvořených layoutů: 44
počet objednávek za r. 2015: 157 (:OO)
nových fanoušků: 31
celkem návetěv: 36 286 ♥

♥ vyhodnocení kontroly affiliates

30. prosince 2015 v 11:40 | © Andie | [2015]™ |  others [blog]
http://emmy-rossum*
http://daily-swanepoel*http://elizataylor*http://kyliejenner*
http://vampirediaries-skhttp://jennadewan-tatumhttp://jessica-alba-onlinehttp://justa
http://daily-kaleycuocohttp://hollywood-cellebriteshttp://nicole-scherzyhttp://lucyhale-only
http://holland-rhttp://grandeari

OMLUVENI (hiatus, nové affiliates)
http://daily-you*http://actresses*http://kunis-milahttp://shows-nick

http://daily-models*http://selenagomezhttp://dailyscodelariohttp://iheart-vanessa


http://ultimate-lilycollinshttp://teenwolf-sourcehttp://lana-del-rey-dailyhttp://teenwolfsource
http://ultimate-adelaidekanehttp://dylandailyhttp://elliegoulding
*sister site

PNG pictures ft. Lea Michele

28. prosince 2015 v 11:33 | © Andie | [2015]™ |  PNG pictures
Už tři dny jsem si pokaždé stáhla jinačí fotky, ořezala jsem je a pak to všechno vyhodila do koše, i když jsem chtěla udělat nějaká PNGs. Prostě mi nevyhovovaly fotky, dokud jsem nenašla tyto s Leou. Pokud se nepletu, tak s ní jsem PNGs ještě vůbec nedělala. V celém článku jsou PNGs s odlišnými nápisy, poslední řádek je úplně bez nápisu, jako jste zvyklí.:)

Visitors (21.12. 2015 - 27.12. 2015)

28. prosince 2015 v 11:33 | © Andie | [2015]™ |  visitors
♔ Pondělí: 82
♔ Úterý: 88
♔ Středa: 119
♔ Čtvrtek: 84
♔ Pátek: 99
♔ Sobota: 92
♔ Neděle: 74

♔ Celkem: 638

Inscriptions - happy new year

26. prosince 2015 v 21:17 | © Andie | [2015]™ |  inscriptions
I když jsem říkala, že si dám do novýho roku od grafiky menší pauzu, musela jsem udělat aspoň tuhle drobnost, protože co si tak vzpomínám, tak nápisky s tímto textem tu ani nejsou. (myslím, jsem líná se podívat) Jak překvapivé, že je zase 27 barev.:))

♥ what I got for christmas?

25. prosince 2015 v 18:32 | © Andie | [2015]™ |  admin's diary
Někdo mi psal na ask, zda by jsem po Vánocích neudělala tento článek, protože jsem ho dělala minulý rok. Proč ne, aspoň to tu nebude stát. Nejdříve jsem fotky vyfotila hned jak jsem vše rozbalila, ale nelíbilo se mi, jak tam jde vidět koberec a bylo i blbé světlo, tak jsem vše přefotila a do pozadí jsem dala barevný papír. Bohužel jsem to fotila večer, takže jsem to fotila s bleskem, na nějakých fotkách to je lepší, na některých horší, za co se tedy omlouvám.
Z prvu by jsem chtěla ráda uvést, že jsem původní chtěla telefon - Huawei P8, s tím mě naši poslali někam, tak jsem řekla, že chci Iphone 6, můj táta nenávidí jablka. Táta si myslel, že se mě s tím zbaví, že ve škole vylosují na "stromku přání" (:D) můj lísteček. Zajímavé bylo, že na to, kolik jsme tam napsali Iphonů a kolik tam nakonec zbylo lístečků, to bylo nějaký moc podezřelí.:D Takže buďto si na něj budu muset počkat do ledna, kdy mám narozeniny a nebo hold až po brigádě v létě.:(:D

♥ kontrola affiliates [25.12. - 30.12.]

25. prosince 2015 v 9:48 | © Andie | [2015]™ |  others [blog]
Strašně nerada vás s tímto obtěžuji takhle na konci roku, ale chci si to tu "pročistit", protože zase polovina mých affiliates neobíhá, další čtvrtina už vůbec není aktivní. Nechci nikoho nutit, aby sem chodil, takže když nechcete být affiliates, prostě mi to napište do komentářů, svět se nezboří. Ti, co mají na blogu hiatus jsou jistě omluveni.:)

♥ přezdívka
♥ blog
♥ chceš být nadále affiliates?

♥ Merry Christmas

24. prosince 2015 v 6:00 | © Andie | [2015]™ |  others [blog]
Tento článek si nemůžu odpustit.
Chtěla bych všem návštěvníkům a fanouškům mého blogu popřát šťastné a veselé Vánoce. Pořádně si dnešek užijte, už jen proto, že tu jsou další Vánoce a jak se říká, na Vánoce se má říct pravda, takže pokud někomu máte co říct, mazejte. Dnešek si užijte hlavně proto, aby jste si odpočinuli, a aby jste zažili další krásné momenty a vaší rodinou a přáteli. Doufám, že se vám splní všechna vaše přání a dostanete vše, co jste si přáli, což si myslím, že ano.:)
Doufám, že se vám aspoň trochu líbil projekt "Christmas on AG", hlavně doufám, že se vám líbily ceny v soutěži. Děkuji všem, co jste se zapojili, je to pro mě pocta a něco úžasného, když vidím, jak se vzájemně zapojujeme do různých projektů. Hned, jak bude další šance a příležitost na něco podobného, nebudu váhat a hned se pustím do něčeho dalšího!
Děkuji, že mám možnost tu s vámi "oslavit" už třetí Vánoce, doufám, že nás čekají i ty čtvrté. Bez vás bych nebyla tam, kde jsem a to, že si u mě objednáváte je pro mě největší odměna a největší úspěch. Je mi zároveň líto, že nemůžu udělat design všem, co si kdy u mě objednali, ale hold to nejde. Také děkuji za vaše úžasné komentáře, které mě každý rok, u každého článku, doprovází + to, když mi soukromně někam napíšete, že dělám hezkou grafiku. ♥ Děkuji, že mám možnost tu s vámi být!

♥ questions & answers

23. prosince 2015 v 10:11 | © Andie | [2015]™ |  projects
Děkuji všem za otázky! Co jsem ak přes ty dny sledovala, tak jste mi dali i zajímavé otázky (hlavně Dejchi:D ale originalita se cení!) Pokusím se teď na všechny co nejlépe odpovědět. :) Pod tímto článkem najdete vyhodnocení objednávky! ZBYTEK OTÁZEK A ODPOVĚDÍ V CELÉM ČLÁNKU!

OTÁZKY OD CASSIE*
» Kolik ti je let?
» 15, ale ani ne za měsíc mám narozeniny:D
» Jakou máš povahu?
» Nikdy nevím, jak na tuto otázku odpovědět, protože to sama nevím. Ale hodně slýchávám, že jsem hodně ochranářská a snažím se všechno řešit tak, aby to bylo ke všem spravedlivé. A hodně se omlouvám a děkuju.:D Teď budu různě přeskakovat a vůbec na sebe některé věty nebudou navazovat, protože se pokusím napsat, co nejvíce. - Když si to někdo u mě s něčím pokazí, mám v sobě už takový blok, že se s ním nebavím tolik jako před tím, nedkážu se s tím člověkem bavit, že mu koukám do očí a většinou mě začne tak vytáčet, že ho začnu mít i silně nerada. Když někdo z mých přátel něco vyhraje nebo získá, tak mu to přeju, nejsem ta, co závidí a nebo mu to nepřeje. Vždy se snažím v nějakým kolektivu bavit se všemi, nevybírám si s kým se budu bavit, prostě se všemi - pokud, jak jsem uvedla, mě něčím nenaštval.:D
» Tvoje oblíbené jídlo?
» Asi durum nebo zeleninový salát, který si teď pravidelně děláš asi 2-3x do týdne a rodiče mají na mě nervy.:(
» Tvoje oblíbená barva?
» černá, bílá, červená, zeleno-žlutá
» Máš přítele?
» Nemám.
» Kolik máš kamarádů a kamarádek?
» Zajímavá otázka, ale počítat je nebudu, protože jich je fakt hodně.:D
» Máš domácího mazlíčka?
» Nemám.
» Máš sourozence?
» Mám staršího bráchu, Martina. + jako sestru bereme naší sestřenku, kterou si rodiče chtěli dříve adoptovat, všude říkáme, že jsme sestry, nikdo s tím problém nemá, protože si jsme prý hodně podobné.

OTÁZKY OD CHARLIE*
» Jak jsi přišla ke grafičení? :)
» Když jsem měla ještě fanblog, tak jsem potřebovala nový layout, ale nikoho jsem nenašla, tak jsem se pustila do grafiky.:D Po týdnu zkoušení grafiky jsem na fanblogu skončila a založila si AG.
» Tvoje vysněné zaměstnaní?
» Víš, že já ani nevím? Nějakou představu mám, ale bude to ještě dlouhá cesta.

♥ order layout - sorry

23. prosince 2015 v 8:48 | © Andie | [2015]™ |  projects
Vy jste mi zase s těmi objednávkami dali zabrat! Vybrat vždy 1-2 blogů z tolika objednávek je naprosto nemožné. Děkuji za váš zájem! Bohužel vám teď chci ale oznámit něco, co se asi nikomu líbit nebude. Nikoho jsem nevybrala. Není to proto, že by se mi žádná objednávka nelíbila, ale prostě jsem si uvědomila, že přes prázdniny si chci odpočinou a trávit čas s rodinou, ne u počítače a dělat layout, když nejméně layout zabere tak 2 hodiny + bonusky a nastavení další hodina. Omlouvám se všem, co si dělali naděje!